KariyerProf Logo

ÜCRETSİZ CV Hazırlama Rehberinizi aldınız mı?

İş Tecrübenize Göre Doğru Rehberi İsteyin! 

KariyerProf CV Hazırlama Rehberi

Bu kişiye özel ÜCRETSİZ CV Hazırlama Rehberiyle rakiplerinizin yaptığı hatalara düşmeyin, tüm temel prensipleri doğru uygulayıp, kendinizi adım adım hedeflediğiniz iş görüşmelerine yaklaştırın.

İşe giremediğiniz her hafta para ve zaman kaybetmeyin. İşe girmenin ilk adımı olan CV'inizi en doğru şekilde yazırlayın.

KARİYERİNİZİ ŞANSA BIRAKMAYIN

CV'inizde hatalar yapmayın!

CV'i kaç sayfa olmalı, kapak sayfası gerekli mi, hangi formatı, yazı karakterini kullanmalıyım ve çok daha fazla sorunun cevabı...

İşverenler CV'de nelere bakar?

Hemen dikkat çekin! CV'inize ortalama 6 saniye bakılıyor veya dijital anahtar kelime filtreleri hemen eliyor. 

Tecrübesiz, Az Tecrübeli Adaylar...

Okuldaki projeleri, dersleri, part-time işleri, kulüp aktivitelerini ve hatta özel hayat tecrübelerini nasıl etkili anlatırsınız.

Tecrübeli Adaylar... Değerinizi iyi anlatın!

İşverenlerin dikkatini nasıl çekersiniz. %90'dan fazla aday, tecrübelerini iş tanımı gibi yazıyor. Fark yaratmayı öğrenin.

KARİYERPROF HAKKINDA

KariyerProf'un amacı, kariyer yolculuğunda başarılı olmak, daha iyi şirketlere ve pozisyonlara girmek isteyenlere İSTEDİKLERİ İŞLERi ALMALARI için yardım etmek.

Kurucusu Cenk Tükel, PepsiCo'nun eski CFO'su (Mali İşler Başkanı) ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı. Bugüne kadar 1000'lerce insanın kariyerine dokunma şansı oldu ve istedikleri kariyer adımlarını atmalarına yardım etti. Cenk Tükel'in hazırladığı eğitimleri alanlar aldıkları sonuçlara kendileri bile inanamıyor...

KARİYER BAŞARINIZI BEKLETMEYİN. ÜCRETSİZ REHBERİNİZİ HEMEN İSTEYİN! 

KariyerProf CV Hazırlama Rehberi

Tecrübe seviyenize göre doğru rehberi e-postanıza yollayalım!